Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size

CetaSoft Çiftlik
SÜRÜ YÖNETİMİNDEN DAHA FAZLASI

Sektörel yazılım lideri CETASOFT'tan BEŞİ BİR YERDE!!!

 

Yerli arabayı yapamadık fakat Çiftlik Programının alasını yaptık

10 yıldır veteriner ve hayvancılık sektöründe hizmet veren, 10.000 genel 3000 sektörel kullanıcısı olan sektörün lider yazılım firması CetaSoft'tan çiftliklerin tüm işlerini tek platformda çözen yepyeni bir çiftlik programı.


Yediden Yetmişe her çiftliğin çözüm ortağı !
CetaSoft çiftlik Pro Programı 50 başlıklı küçük bir işletmeden 20.000 başlıklı dev bir işletmeye kadar her işletmeye hitap edebilmektedir. Programdaki modüler sistem sayesinde 100 sağmal Aytaş Çiftliği de, 500 sağmal Eray Gıda Çiftliği de, 5000 sağmal Yonca Hayvancılık Çiftlikleri de programı kullanabilmektedir.

 

CetaSoft beşibiryerde ile ayrıntılardaki başarıyı yakalayın!!!

Bildiğiniz üzere hayvancılık çok zor bir iştir. İşin o kadar zorluğunun yanında hem girdi fiyatlarını hem de süt fiyatlarını hayvancının belirleyememesi işin başka bir handikabıdır. Bir işte girdi ve çıktı maliyetlerini siz belirleyemiyorsanız geriye sadece işin yönetimi ve yapış şeklini iyi yöneterek karınızı arttırabilirsiniz. İşletmelerin verimliklerini ve karını arttırabilmeleri için sürü yönetimi, sağlık yönetimi, resmi süreçler, besleme ve ticari faaliyetlerin hepsini birlikte en iyi şekilde yönetmeleri gerekmektedir. CETASOFT ÇİFTLİK PRO programı beşi bir yerde modülleriyle tüm bu süreçleri mükemmel bir şekilde yönetip işletmenizin karlılığını artıracaktır.

 

Çiftliklerde sürü yönetim programı olduğu halde neden CetaSoft Çiftlik Programı'na ihtiyaç var?
CetaSoft Çiftlik Pro Programı; çiftliklerin sürü yönetimi, sağlık, beslenme, resmi defterler ve ticari işlerini beşi bir yerde ve aynı anda çözüm üreten bir bilgisayar programıdır.
İşletmeler şu anda bu işlemler için ayrı ayrı programlarda, Excel dosyalarında ve defterde kayıtlarını bölük pörçük tutmaya çalışmaktadırlar. Kayıtların ayrı ayrı yerlerde tutulması hem ciddi anlamda iş yükü getirirken sürü ile ilgili analizler ve raporlar düzgün olarak çıkarılamamaktadır. Bu kayıtların düzgün olmaması hem sürü yönetimi hem de resmi defterlerin kayıtları açısından ciddi sıkıntılar yaratmaktadır.


CetaSoft Çiftlik Pro Programı'nı kullanan işletmeler Excel dosya ve resmi defterlerden kurtuluyor.
Şu an tüm işletmeler hem sürü yönetimi programları hem de muhasebe programları kullanmaktalar. Fakat herkes program sahibi olduğu halde birçok sürü yönetimi ve resmi kayıtlarını ya Excel de yada elle defterlerde tutmaktadır. Bu kayıtların düzenli olabilmesi için çok iyi Excel kullanabilen birisinin saatlerce bu işlemlerle uğraşması gerekmektedir. Sektörümüzde bu kadar iyi bilgisayardan anlayan personel bulmak neredeyse imkansızdır. CetaSoft Çiftlik Pro'yu kullanan işletmelerin artık kayıt diye bir derdi kalmıyor. Tüm işlemler ve kayıtlar iyi bilgisayar bilen birine ihtiyaç duymadan program tarafından otomatik olarak gerçekleştiriliyor.


Kullanmakta olduğunuz sürü yönetiminin alternatifi değil devamı !!!
İddia ediyoruz çiftliğin aynı anda tüm işlerine çözüm üreten, bırakın Türkiye'yi dünyada bile başka program yoktur !
CetaSoft Çiftlik Pro ile şu anda mevcut sürü yönetimi ile yapabildiğiniz her şeyi eksiksiz olarak yapabileceksiniz. Ayrıca  artı olarak sağlık, resmi işler, besleme, ticaret ve planlama gibi en az sürü yönetimi kadar önemli olan konuları da aynı programla yönetebileceksiniz. Mevcut sürü yönetimi programınızdan günlük süt miktarları, caa (Canlı Ağırlık Artışı), ruminasyon (Geviş Getirme) ve hareket aktiviteleri gibi bilgileri aktarabilirsiniz. Mevcut sürü yönetim programınızın tüm sağım sistemi ve aktivite takibi gibi özelliklerini kullanmaya devam ederek CetaSoft Çiftlik Pro programının tüm artı özelliklerinden faydalanabilirsiniz.


Çiftliğinizi oluşturduğunuz çiftlik anayasası ile profesyonel olarak yönetin !!!
Çiftliklerde kayıt ve iş yapış şekli standardı getiriyoruz. Programdaki yetkilendirme sistemi ile her çalışan kendi işleri ile ilgili bölümlerde işlemler yapabiliyor. İşletmede bir yönetici veya bir personel değişse dahi sistem işlemeye devam ediyor. Çiftliğin ihtiyaçlarına göre oluşturulan anayasa niteliğindeki protokoller sayesinde işler yeni ekiple birlikte aynen işlemeye devam ediyor. Milyonlarca lira yatırımla kurulmuş çiftlikler deneme tahtası olmaktan kurtuluyor.