Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size

CetaSoft Parti Neler Yapabilirsiniz?
Neler Yapabilirsiniz ?


CetaSoft Parti, partinizin İl ilçe veya belde örgütlerinde kullanılabilmesi amacı ile tasarlanmıştır. Program ile partinize kayıtlı üyelerin tüm üyelik ve kişisel bilgilerini izleyebilir,üyelerinizi yerleştikleri veya görev aldıkları bölge ve birimlere göre sınıflandırabilir, bu bilgileri ayrıntılı olarak raporlayabilir, üyelerle iletişimi (Mektup, telefon, e-mail, sms) kolayca gerçekleştirebilir, parti hesaplarınızı izleyebilirsiniz. Aşağıda programın genel özellikleri yer almaktadır:


 • CetaSoft Parti Programını kullanarak siyasi parti örgütlerine kayıtlı üyelerin kişisel ve üyelik bilgilerini kayıt altına alabilir, kayıtları son derece kolay bir şekilde arayabilir, listeleyebilir ve raporlayabilirsiniz.
 • Kaydettiğiniz üyeleri 5 ayrı kategoriye ayırarak sınıflandırabilirsiniz. Her kayıt için dilediğiniz notu girebilir, programda sizin ihtiyacınız doğrultusunda karşılığı olmayan bilgi başlığını kendiniz tanımlayabilirsiniz.
 • Parti üyelerinin resimlerini kayıtlara ekleyebilirsiniz.
 • Parti örgütünüzün gelir, gider kasa ve banka hesaplarını izleyebilir, ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.
 • Seçim Sonuçlarını İzleme Sihirbazı ile seçimlerde (Genel seçim, Büyükşehir Belediye, İl/İlçe Belediye, İl Genel Meclisi, Belediye Meclisi seçimleri) partilerin aldıkları oyları takip edebilir, oyların il, ilçe, köy, mahalle ve sandık bazındaki dağılımlarını izleyebilir, partilerin oy dağılım grafiğini görebilirsiniz. Yerel seçimler sırasında aynı anda gelen farklı seçim sonuçlarını (Büyükşehir Belediye, İl/İlçe Belediye, İl Genel Meclisi, Belediye Meclisi seçimleri) kolayca kaydedebilirsiniz.
 • Adres etiketi sihirbazı yardımı ile son derece kolay bir şekilde adres etiketi hazırlayabilir, Zarf hazırlama sihirbazı yardımı ile tek veya toplu zarf bastırabilir, tek veya toplu e-mail gönderebilir, tek tıklama ile telefon numarası çevirebilir, parti üyelerinin veya seçmenlerinizin cep telefonlarına kolayca kısa mesaj (SMS) gönderebilir, İnternet Adres Bankası modülü ile web adreslerinizi kategorilere göre düzenleyebilir ve adreslere yerleşik web tarayıcısı ile bağlanabilirsiniz.
 • Kelime İşlem Programı ile profesyonel belgeler hazırlayabilir, belgelerinize resim, Excel ve Word belgeleri ekleyebilirsiniz. CetaSoft Parti veritabanını baz alarak adres bilgilerinizi hazırlayacağınız şablon belgelerinizde birleştirebilirsiniz (Mail merge).
 • İnternet Adres Bankası programı ile web adreslerinizi kategoriler halinde kaydedebilir, yerleşik web tarayıcısı ile bu adreslere ulaşabilir, Önceden tanımlı veya kullanıcının belirleyeceği web arama motorlarında dilediğiniz kriterleri arayabilirsiniz.
 • Doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel tarihleri girebilir, kullanıcı tanımlı 6 özel tarih başlığı belirleyebilirsiniz. Bu tarihleri baz alarak seçeceğiniz tarih aralığında seçeceğiniz yıldönümünü kutlayacak olanlar için kolayca adres etiketi ve zarf hazırlayabilir, sms gönderebilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar birbirinden bağımsız veritabanı yaratabilirsiniz.
 • Diğer CetaSoft Parti dosyalarından alacağınız kayıtları (Örneğin birden fazla ilçeden sayım sonuçlarını içeren kayıtları) bir dosya altında birleştirebilirsiniz.
 • Excel dosyalarından adres kayıtlarını alabilir, kayıtlarınızı Excel formatında kaydedebilirsiniz.


PROGRAMIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ...
Program Windows tabanlıdır ve Windows XP veya üstü 32 veya 64 bit işletim sistemlerinde çalışır. Kullanıcı arabirimi, klavye veya mouse'u minimum kullanımla maksimum sonucu elde edebilecek ve Windows'un tüm grafik arabirim, mouse ve multitasking özelliklerini kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Pek çok işlem sadece Enter a basmak kadar kolaydır. Program dosyaları entegre çalıştığından etkileyen işlemler etkilenen dosyalarda anında güncellenir.