Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size

Ofis Yazılımları

CetaSoft Ofis Standart, mal alım satım işi yapan ticarethaneler veya bir hizmet satışı gerçekleştiren ofisler (örneğin doktorlar, avukatlar) için geliştirilmiş, ön muhasebe programıdır. Satış ve stok kontrolü, peşin, veresiye, çek senet ,kredi kartı ve taksitli satışlar, direkt satışlar, kritik stok uyarı sistemi, hareketli ağırlıklı ortalama, FIFO, LIFO yöntemleri ile stok değerleme, otomatik birim maliyet izleme sistemi, banka, kasa (Kasiyer kasa bakiyeleri ile), çek senet gelir, gider modülleri, otomatik kur güncelleme, makbuz kesebilme imkanı, hisse senedi portföy takibi, otomatik telefon arama, entegre e-mail gönderme sistemi, SMS gönderme sistemi, adres ve hatırlatma modülleri, İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce Almanca-Türkçe Türkçe-Almanca sözlük, Haber Okuyucu (RSS Reader), otomatik program güncelleme ve daha onlarca özellik.

CetaSoft Ofis Pro, ticari işletmelerin hesaplarını yönetebileceği araçlarla donatılmış bir bilgi yönetimi ve ön muhasebe programıdır. Satış ve stok kontrolü, peşin, veresiye, çek senet ,kredi kartı ve taksitli satışlar, direkt satışlar, kritik stok uyarı sistemi, hareketli ağırlıklı ortalama, FIFO, LIFO yöntemleri ile stok değerleme, otomatik birim maliyet izleme sistemi, barkod etiketi hazırlama, banka, kasa (Kasiyer kasa bakiyeleri ile), çek senet gelir, gider modülleri, otomatik kur güncelleme, irsaliye kesebilme, irsaliyeleri toplu faturalaştırma, satış faturası kesebilme, faturalara 5 satır 1 fatura altı iskontosu ekleyebilme, alış irsaliyelerinizi kaydedebilme, alış faturalarınızı kaydedebilme, otomatik senet yazdırma, otomatik taksitli satış sözleşmesi hazırlama, sipariş takibi, mal ve nakit transferi sihirbazı, makbuz kesebilme imkanı, hisse senedi portföy takibi, otomatik telefon arama, entegre e-mail gönderme sistemi, SMS gönderme sistemi, adres ve hatırlatma modülleri, İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce Almanca-Türkçe Türkçe-Almanca sözlük, Haber Okuyucu (RSS Reader), otomatik program güncelleme ve daha onlarca özellik.

CetaSoft Ofis Ekstra, CetaSoft Ofis serisinin tüm özelliklerini içerisinde bulunduran, ticari işletmelerin hesaplarını yönetebileceği araçlarla donatılmış bir bilgi yönetimi ve ön muhasebe programıdır. Satış ve stok kontrolü, peşin, veresiye, çek senet ,kredi kartı ve taksitli satışlar, direkt satışlar, kritik stok uyarı sistemi, hareketli ağırlıklı ortalama, FIFO, LIFO yöntemleri ile stok değerleme, otomatik birim maliyet izleme sistemi, barkod etiketi hazırlama, banka, kasa (Kasiyer kasa bakiyeleri ile), çek senet gelir, gider modülleri, otomatik kur güncelleme, irsaliye kesebilme, irsaliyeleri toplu faturalaştırma, satış faturası kesebilme, faturalara 5 satır 1 fatura altı iskontosu ekleyebilme, alış irsaliyelerinizi kaydedebilme, alış faturalarınızı kaydedebilme, otomatik senet yazdırma, otomatik taksitli satış sözleşmesi hazırlama, sipariş takibi, mal ve nakit transferi sihirbazı, dilediğiniz kadar depo tanımlama ve depo stokları kontrolü, cari bakiye risk yönetimi, müstahsil makbuzu kesebilme, personel tanımlama, personel satışları ve prim takibi, cari bakiye yaşlandırma raporları, toplu cari ekstre hazırlama, e-mail ve SMS ile gönderme, makbuz kesebilme imkanı, hisse senedi portföy takibi, otomatik telefon arama, entegre e-mail gönderme sistemi, SMS gönderme sistemi, adres ve hatırlatma modülleri, İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce Almanca-Türkçe Türkçe-Almanca sözlük, Haber Okuyucu (RSS Reader), otomatik program güncelleme ve daha onlarca özellik.

Mesleği ne olursa olsun her bilgisayar kullanıcısının ihtiyaç duyacağı “kişisel veya firma verilerini kaydederek bilgiye dönüştürme ve saklama” ihtiyacını, herkesin sahip olabileceği kadar uygun fiyatla karşılamayı hedefleyen ve tamamen Türkçe olan bir kişisel bilgi yönetim programıdır.
Programın hedeflerinden en önemlisi; kullanıcı ister öğrenci olsun ister bir şirket muhasebecisi, ister esnaf, ister doktor veya avukat, kişisel veya yaptığı iş dolayısı ile oluşan verilerini birden fazla programa ihtiyaç duymadan kayıt altına alabilmesidir.

Kooperatif, dernek, apartman yönetimi gibi organların üye bilgilerini, aidat hesaplarının tahakkuk ve tahsilat işlemlerini de yönetebileceğiniz ekstra araçlarla donatılmıştır.Tek veya toplu üye borçlandırma, gecikme faizi uygulama, temerrüde düşenleri raporlayabilme, tahsilat makbuzu kesebilme imkanları.Kuyumcu Yazılımları

Bir kuyumcu programını kullanmak hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı. Sadece muhasebecilerin veya bilgisayar uzmanlarının anlayabileceği bir dille yazılmış ve mutlaka ön eğitim alınması gereken bir program (muhtemelen önce tüm özellikleri ile deneme imkanınız olmadan) satın alarak paranızı boşuna harcamayın... Sizden bilgisayar kurdu olmanızı değil sadece kuyumcu olmanızı isteyen ve %100 Windows tabanlı tek kuyumcu programı

Bir kuyumcu programı olarak işlerinizi, bir kişisel bilgi yönetim programı olarak hayatınızı kolaylaştıracak her türlü özelliği bu programda bulabileceksiniz. Dilerseniz ek paketler ile hesap ve bilgi yönetimi araçlarınızı daha da çeşitlendirebilirsiniz. Üstelik önce tüm özelliklerini ücretsiz deneyebilirsiniz.

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; barkod destekli etiket hazırlama, barkod etiketli ürün ve stok kontrolü, tamamen özelleştirilebilir garanti sertifikası ve mal kataloğu hazırlama programlarını ekleyen bu paket içerisindeki yazılımlar, CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Paket ile entegre olarak çalışır.

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; kuyumcu resmi muhasebe modülleri ve resmi belge kesme özellikleri ekleyen bu paket içerisindeki yazılımlar, CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Paket ile entegre olarak çalışır.

CetaSoft Resmi Muhasebe Paketi içerisinde yer alan yazılımlar ile; Aynı platformda hem gerçek hem resmi stoklarınızı izleyebilir, gerçek resmi stok farklarını ve resmi envanterinizi kontrol edebilir, faturalı mal satışları, faturalı mal alışları, gider pusulası ile mal alışları, resmi giderler ve demirbaş alımları işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ölçülerini tamamen kendinizin belirleyebileceği fatura, gider pusulası ve sevk irsaliyesi basımı ve hesaplarının takibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; toptan satış, toptan müşteri takibi, müşteri bakiyelerinin yaşlandırılması, çantacı tanımlamalarının yapılabilmesi, çantacı stoklarının kontrolü ve çantacı personele prim ayrılması özelliklerini ekleyen bu paket içerisindeki yazılımlar, CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Paket ile entegre olarak çalışır.

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; müşteri sadakat sistemi araçlarını ekleyen bu paket içerisindeki yazılımlar, CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Paket ile entegre olarak çalışır.
Müşteri sadakat sistemi araçları ile müşterilerinize işlemlerini takip edebileceğiniz plastik kartlar dağıtabilir, alışveriş işlemlerinde bu kartları kullanabilir, müşterinize satışlarınızdan, mal türlerine göre önceden belirleyebileceğiniz farklı oranlarda ParaPuan ayrılmasını, müşterinin biriktirdiği ParaPuanları dilediği zaman kullanabilmesini sağlayabilir, özel günlerde müşterilerinize toplu olarak Sms ve E-mail gönderebilirsiniz.

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; bir ağ içerisinde ortak veritabanı kullanan birden fazla tezgahtarın aynı anda alışveriş işlemlerini gerçekleştirebilmelerini, bu işlemleri dilerseniz dokunmatik ekranlar kullanılarak yapabilmelerini (POS sistemi), her tezgahtarın sorumlusu olduğu mal ve nakiti ayrı ayrı takip edebilmelerini (Vezne stok takip sistemi) sağlayacak özellikleri ekler.CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; birden fazla şubesi olan ve şubelerinin veritabanlarını sunucu bilgisayardan veya bir bilgisayar ağı üzerinde yöneten işletmelerin tüm şubelerinin hesap özetlerini tek pencerede izleyebilmelerini sağlayacak olan modülü ekler.

Bu modül ile işletme sahibi veya yetki vereceği personel, tüm şubelerin hesap özetlerini otomatik olarak güncellenen pencerede izleyebilir. Tüm şubelerin günlük alışverişlerinin toplamını kontrol edebilir.

Barkod Etiketli Kuyumcu Stok Takip Sistemi, bir kuyumcunun malları için kolayca barkod etiketleri hazırlayıp stoklarını basitçe takip edebileceği, satışlarını izleyebileceği bir programdır.

Program, sizin pek çok ayrıntı ile uğraşmanıza gerek kalmadan barkod etiketlerinizi hazırlamanızı, barkod etiketli mallarınızın fiyatlarını tartım ve hesaplama yapmanıza gerek kalmadan, barkod okuyucunuzu kullanarak görebilmenizi sağlayacaktır.Veteriner ve Çiftlik Yazılımları

CetaSoft Veteriner Programı 2004 yılından beri veteriner hekimlerin beğeniyle kullandığı bir programdır. Programı bizim saha tecrübelerimiz ve programı kullanan veteriner hekimlerin de tavsiyeleriyle geliştirmeye devam etmekteyiz. Bilimsel ve yasal gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu gelişmeleri en kısa zamanda programa adapte edip kullanıcı veteriner hekim meslektaşlarımıza internet üzerinden güncelleme yoluyla ulaştırıyoruz.
CetaSoft Veteriner Programı;
* Özellikle büyük hayvan klinikleri için hazırlanmış ilk ve tek programdır.
* Veteriner hekimlerin zamanlarının çok kıymetli olduğunu iyi bildiğimiz için, yaptığımız tasarım ile programın cep telefonu kadar kolay kullanılabilmesini sağladık.
* Deneyimli teknik destek personelimizle veteriner hekimlere kapsamlı olarak teknik destek hizmeti vermekteyiz.
Programla;
hem ticari işlerinizi hem hekimlik işlerinizi hem de resmi işlerinizi aynı platformda kolayca takip edebilirsiniz.
TİCARİ İŞLER
Stok takibi, veresiye takibi, veresiyelerin otomatik sms yoluyla müşterilere bildirilmesi, ilaç alışlarının takibi, gelir gider analizleri vb .


HEKİMLİK İŞLERİ
Ayrıntılı hayvan kayıtları, fertilite yönetimi, senkronizasyon protokollerinin yönetimi, hastalık kayıtları, aşılama programı ve aşılama kayıtları, hekimlik işleriyle ilgili olayların otomatik sms yoluyla hayvan sahibine bildirilmesi vb.


RESMİ İŞLEMLER
Veteriner Hekimin yasal işlerinin yönetilmesi;
* Otomatik reçete hazırlama ve yazdırma. (Piyasadaki tüm ilaçlar reçetede olması gereken bilgileriyle birlikte programda kayıtlıdır.)
*Reçeteyle uyumlu olarak doldurulması gereken tüm resmi klinik defterlerin otomatik olarak hazırlanması.
* Tarım İl Müdürlüklerine verilen, aylık olarak hazırlanan suni tohumlama kayıt icmali, aşılama ve muayene cetveli gibi resmi belgelerin kolayca tek tuşla hazırlanabilmesi.
* Fatura ve serbest meslek makbuzu hazırlama ve yazdırma.
Tüm bu bahsettiğimiz karmaşık işlemler programla kolayca çözüme ulaştırılabilmektedir.


Programı dilerseniz barkod sistemi ile de kullanabilirsiniz.


"Sahada Mobil Kullanım"modülü ile dilerseniz bilgisayarınızla dilerseniz cep telefonunuzla kliniğinizdeki ana bilgisayarda yer alan bilgilerinize erişebilir ve programı web tabanlı olarak kullanabilirsiniz.  

Veteriner Hekim
Talat Aydın  

SİZİ EXCEL DOSYA AJANDA VE RESMİ DEFTERLERDEN KURTARIYORUZ.
- Ticareti, çiftçiliği ve hekimliği iyi bilen bir program
- 15 yıllık yazılım, 10 yıllık sektörel yazılım tecrübesi
- 10.000 genel kullanıcı, 2500 sektörel kullanıcı referansı
- Saatler süren reçete ve resmi defterleri hazırlamak sadece 3 dakika
- Sadece kayıt değil komple bir sistem
- Kullandığınız sürü yönetimi sisteminin alternatifi değil devamı ve tamamlayıcısı

*BARKOD SİSTEMİ
Özel olarak geliştirilen barkod sistemiyle barkod etiketleri hazırlayabilirsiniz. Bu sistemle ilaç ve aşı ve diğer ürünlerin stok, miad ve seri numaralarını tek tıkla takip edebildiğiniz gibi reçete ve resmi belgeleri de hazırlamış olursunuz.Hangi seri numaralı ,hangi aşı ve ilacı hangi hayvana kullandığınızı rapor olarak alabilirsiniz.

*MOBİL (CEP TELEFONU UYUMLU) KULLANIM
Ofise gitmeden ,hayvanın başında telefonunuzdan hayvana daha önce yapılan her işlemi görebilir ve o anda yaptığınız işlemi telefonunuzdan giriş yapabilirsiniz. Bu sistemde telefonla kendi ofisinizdeki ve kendi güvencenizdeki bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak işlem yaparsınız.Sizin bilgilerinizi sizden başka kimse görmez.

İlaç uygulama fişi; Bu sistemle ilaçların kullanma şekli dozu ve ilaç kalıntı süreleri bilgilerini de içeren ilaç uygulama fişini telefonunuzla uyumlu mobil yazıcılarla, hayvanın başında hazırlayıp teknisyene veya uygulayıcıya verebilirsiniz.

CetaSoft Pet, pet kliniklerinin hem hekimlik işlerini hem ticari işlerini hem de resmi işlerini aynı platformda takip edebilen profesyonel bir bilgisayar programıdır.

Program hastalık kayıtları, aşılama kayıtları ve aşılama programlarını takip ederken aynı zamanda hasta randevularınızı yönetir. Programın ticari modülü ile stok, cari, çek senet ödemeleri, kredi kartı, banka hesapları gibi ticari işlerinizi yönetebilmenizi sağlar.

Tarım Bakanlığı'nın hazırladığı son yönetmeliklere göre hastada kullanılan veya perakende satılan her ilaca reçete kesilmesi zorunludur. Program, reçeteleri otomatik olarak hazırlamakta ve odalardan alınan reçete koçanlarına yazdırabilmektedir. Bu reçetelerle uyumlu olarak doldurulması gereken tüm klinik defterleri de otomatik olarak hazırlayabilmektedir.

Süt toplama merkezlerinde kullanım için hazırlanmış bir ön muhasebe programı. Satış ve stok kontrolü, peşin, veresiye, çek senet ,kredi kartı ve taksitli satışlar, direkt satışlar, kritik stok uyarı sistemi, hareketli ağırlıklı ortalama, FIFO, LIFO yöntemleri ile stok değerleme, otomatik birim maliyet izleme sistemi, barkod etiketi hazırlama, banka, kasa (Kasiyer kasa bakiyeleri ile), çek senet gelir, gider modülleri, otomatik kur güncelleme, irsaliye kesebilme, irsaliyeleri toplu faturalaştırma, satış faturası kesebilme, faturalara 5 satır 1 fatura altı iskontosu ekleyebilme, alış irsaliyelerinizi kaydedebilme, alış faturalarınızı kaydedebilme, otomatik senet yazdırma, otomatik taksitli satış sözleşmesi hazırlama, sipariş takibi, mal ve nakit transferi sihirbazı, dilediğiniz kadar depo tanımlama ve depo stokları kontrolü, cari bakiye risk yönetimi, müstahsil makbuzu kesebilme, personel tanımlama, personel satışları ve prim takibi, cari bakiye yaşlandırma raporları, toplu cari ekstre hazırlama, e-mail ve SMS ile gönderme, makbuz kesebilme imkanı.Sektörel Yazılımlar

Deri konfeksiyon ve deri aksesuarları satışı yapan işletmelerin hesaplarını izleyebilecekleri geniş kapsamlı bir programdır. Program, satışlarını turizm acentaları ile işbirliği içerisinde yapan işletmelerin acente, rehber, kaptan ve lider komisyonları ile işletmede çalışan personel primlerini otomatik olarak takip eder. Peşin veya kredi kartı ile gerçekleşen alışverişlerin, komisyonların ve primlerin ayrıntılı olarak raporlanmasını sağlar. İşletmenin toptancıları ile olan alışverişlerini ve bakiyelerini, gelir ve giderlerini, stok, kasa ve banka hesaplarını takip eder. Program içerisinde yer alan ve program ile entegre olarak çalışan barkod sistemi ile barkod etiketi hazırlar, barkodlu ürünlerin barkod okuyucunuz ile satılmasından stokların kontrolüne kadar pek çok işlemi kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Turizm, servis taşımacılığı veya hafriyat işi yapan araçlarınızla ilgili tüm iş bağlantılarını ve firma cari hesaplarını takip edebilir, araçların günlük veya periyodik seyirlerini ve performanslarını, tamir, bakım ve akaryakıt giderlerini izleyebilir, araçların akaryakıt harcama analizlerini yapabilir, işletmenizde çalışan personelin (memur, şoför) maaşlarının tahakkuk ve ödemelerini gerçekleştirebilir, mal veya hizmet faturası kesebilir, çek senet ve banka işlemlerinizi izleyebilirsiniz. Kişisel bilgi yönetimi araçları ile işletmenizdeki kırtasiyeyi en aza indirebilirsiniz.Diğer Yazılımlar

Her bilgisayarda yüklü olması gereken, her kullanıcının ihtiyacı olan adres, telefon ve kişisel bilgileri kayıt altına alan bir veritabanı programıdır. Bu program ile dizaynını kendinizin belirleyeceği adres etiketi, tek veya toplu zarf hazırlayabilir, tek veya toplu e-mail gönderebilir, otomatik telefon araması yapabilir, cep telefonlarına kısa mesaj (SMS) gönderebilirsiniz. Kayıtları 5 ayrı kategoriye ayırarak sınıflandırabilir, bilgilerinize son derece kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İnternet adreslerinizi kategorilere ayırarak kaydedebilir, yerleşik web tarayıcısı ile bu adresleri açabilirsiniz. Kelime işlem programı ile profesyonel belgeler hazırlayabilir, adreslerinizi hazırlayacağız belgelerle birleştirebilirsiniz (Mail merge)

Siyasi parti örgütünüzün merkez, il ilçe veya belde örgütlerinde kullanabileceğiniz, partinizin üyelerinin üyelik ve kişisel bilgilerini takip edebileceğiniz, üyelerinizi il, ilçe, köy, mahalle, sokak, sandık, aldıkları görevler gibi ana gruplara ve sizin belirleyeceğiniz 5 kategoriye ayırabileceğiniz ve bu kriterlere göre raporlayabileceğiniz, üyelerle ve diğer parti organları ile iletişimi sağlayabileceğiniz, parti hesaplarını ve seçim sonuçlarını izleyebileceğiniz ve analiz yapabileceğiniz araçlarla donatılmıştır.
Programın yeni sürümü ile üyelerin veya seçmenlerin cep telefonlarına SMS (Kısa mesaj) gönderebilir, yerel seçim sonuçlarını kaydederek analizler yapabilirsiniz.
Parti örgütünüzdeki kırtasiyeyi en aza indirecek , parti üyelerine erişimi son derece hızlandıracak bu programı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto oyunlarını tesadüflere göre değil istatistiki verilere ve formüllere göre oynamanızı ve kazanma şansınızı artırmanızı sağlayacak olan bir tahmin programıdır.
Programın bu sürümüne Süper Loto oyunu da eklenerek kazanma şansınız daha da artırılmıştır.
Program ile; Olasılık hesaplarına dayalı, garantili formüllerin uygulandığı, seçeceğiniz sayılara bağlı ve bilgisayarın rasgele belirleyeceği sayılara bağlı olarak tahmin sonuçlarını alabilir, tahminlerinizi standart yazıcınızı kullanarak orijinal Sayısal Loto, Şans Topu, On Numara ve Süper Loto kuponlarının üzerine yazdırabilir, oynadığınız oyunları kaydedip, resmi sonuçlara göre kupon kontrolünün otomatik olarak yapılmasını sağlayabilir, kazandığınız kolonları ve kaç tutturduğunuzu, en çok ve en az çıkan sayıları istatistiki sonuçlarla ve grafiklerle görebilir, oyunlar için yaptığınız harcamalarınızın ve kazandığınız ikramiyelerinizin hesaplarını izleyebilirsiniz.

Bir muhtarın görev yaptığı bölgedeki vatandaşların tüm kimlik ve ikamet bilgilerini kaydedebileceği ve resmi belgeleri kolayca hazırlayabileceği programdır.
CetaSoft Muhtar Programını kullanarak muhtarlığını yaptığınız mahalle ve köyde ikamet eden tüm kişilerin kimlik ve adres bilgilerini kaydedebilir, kayıtları son derece kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
Kayıtlı kişileri baz alarak sadece bir butona basarak resmi belgeler hazırlayabilirsiniz.