Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size

CetaSoft Kuyumcu Programı


POS ve Vezne Stok Takip ModülüPOS VE VEZNE STOK TAKİP MODÜLÜ NEDİR ???

  • Programın standart özelliklerinin yanısıra işletmenizde çalışan tezgahtarların her birinin gerçekleştirecekleri alışverişleri hemen programa aktarmalarını istiyorsanız,
  • Her tezgahtarın önünde yer alacak bilgisayardan (Dilerseniz klavye ve mouse kullanmaya ihtiyaç duyulmayacak olan dokunmatik ekranlı PC ler kullanılarak ) işlemlerini yapmalarını istiyorsanız,
  • Her tezgahtarın sorumlusu oldukları mal ve nakidi ayrı ayrı takip edebilmek (Vezne sistemi) istiyorsanız,
  • Veznelerin birbirleri arasında gerçekleştirecekleri mal ve nakit transferlerini ayrıntılı olarak takip etmek istiyorsanız...

CetaSoft POS ve Vezne Stok Takip Paketi'ni satın almanız gerekir. CetaSoft POS ve Vezne Stok Takip Paketi, CetaSoft Kuyumcu Programı kurulumu ile birlikte bilgisayarınıza zaten yüklenir ancak deneme sürümü olarak çalıştırılabilir. Program paketinin lisansını satın aldığınızda size verilecek olan lisans numarasını girerek bu paketin tüm özelliklerini sınırsız olarak kullanabilirsiniz.6.000 TL + %20 KDV program bedelini aşağıda yer alan ödeme araçlarından birini kullanarak CetaSoft Yazılım hesaplarına aktarın.
(Bu modül CetaSoft Kuyumcu Programı'nın Standart Paketi ile entegre olarak çalışacak bir alt modüldür. Sadece bu modülün satın alınması CetaSoft Kuyumcu Programı'nın tamamının lisanslı olarak kullanılacağı anlamına gelmez.)

* Yukarıda yer alan fiyat sadece 1 bilgisayar için geçerlidir. Birden fazla lisans talebiniz için lütfen aşağıda yer alan tabloyu inceleyiniz.

Banka Havalesi İle Ödeme
BankaŞube ve KoduHesap NoIBAN
İZMİR/SELÇUK - 34670458666TR09 0006 4000 0013 4670 4586 66
* Banka Havale ve EFT masrafı talep edebilir.
Kredi Kartı ile Ödeme (Mail Order)
Mail Order sistemi ile ödemenizi yapmak istemeniz durumunda kredi kartı ile ödeme formunu doldurup firmamıza fakslamanız gerekir. Sağ taraftaki seçeneklerden birini tıklayıp ödeme formunu indirebilirsiniz.
MailOrderFormu.doc

MailOrderFormu.pdf
* Satın aldığınız ürünün kurulum CD sini ve kullanım klavuzunu içeren paket CetaSoft Yazılım tarafından adresinize ulaştırılacaktır.
Kapıda Ödeme
Program bedelini, paketinizi ve faturanızı kapınızda teslim edecek olan Yurtiçi Kargo görevlisine ödeyebilirsiniz. Bu ödeme seçeneği ile CetaSoft Yazılım a bir ön ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır.Lütfen siparişinizi verirken kapıda ödeme yapmak istediğinizi CetaSoft yetkilisine bildirin.