Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; barkod destekli etiket hazırlama, barkod etiketli ürün ve stok kontrolü, tamamen özelleştirilebilir garanti sertifikası ve mal kataloğu hazırlama programlarını ekleyen bu paket içerisindeki yazılımlar, CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Paket ile entegre olarak çalışır.

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; kuyumcu resmi muhasebe modülleri ve resmi belge kesme özellikleri ekleyen bu paket içerisindeki yazılımlar, CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Paket ile entegre olarak çalışır.

CetaSoft Resmi Muhasebe Paketi içerisinde yer alan yazılımlar ile; Aynı platformda hem gerçek hem resmi stoklarınızı izleyebilir, gerçek resmi stok farklarını ve resmi envanterinizi kontrol edebilir, faturalı mal satışları, faturalı mal alışları, gider pusulası ile mal alışları, resmi giderler ve demirbaş alımları işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ölçülerini tamamen kendinizin belirleyebileceği fatura, gider pusulası ve sevk irsaliyesi basımı ve hesaplarının takibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

E-Fatura Modülü

E-Fatura mükellefi olmanız durumunda, bu ek yazılım ile programın resmi muhasebe paketi ile kaydedeceğiniz faturaları sadece 1 tıklama ile e-fatura veya e-arşiv fatura olarak gönderebilirsiniz.

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; toptan satış, toptan müşteri takibi, müşteri bakiyelerinin yaşlandırılması, çantacı tanımlamalarının yapılabilmesi, çantacı stoklarının kontrolü ve çantacı personele prim ayrılması özelliklerini ekleyen bu paket içerisindeki yazılımlar, CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Paket ile entegre olarak çalışır.

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; müşteri sadakat sistemi araçlarını ekleyen bu paket içerisindeki yazılımlar, CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Paket ile entegre olarak çalışır.
Müşteri sadakat sistemi araçları ile müşterilerinize işlemlerini takip edebileceğiniz plastik kartlar dağıtabilir, alışveriş işlemlerinde bu kartları kullanabilir, müşterinize satışlarınızdan, mal türlerine göre önceden belirleyebileceğiniz farklı oranlarda ParaPuan ayrılmasını, müşterinin biriktirdiği ParaPuanları dilediği zaman kullanabilmesini sağlayabilir, özel günlerde müşterilerinize toplu olarak Sms ve E-mail gönderebilirsiniz.

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; bir ağ içerisinde ortak veritabanı kullanan birden fazla tezgahtarın aynı anda alışveriş işlemlerini gerçekleştirebilmelerini, bu işlemleri dilerseniz dokunmatik ekranlar kullanılarak yapabilmelerini (POS sistemi), her tezgahtarın sorumlusu olduğu mal ve nakiti ayrı ayrı takip edebilmelerini (Vezne stok takip sistemi) sağlayacak özellikleri ekler.

CetaSoft Kuyumcu Programı Standart Pakete; birden fazla şubesi olan ve şubelerinin veritabanlarını sunucu bilgisayardan veya bir bilgisayar ağı üzerinde yöneten işletmelerin tüm şubelerinin hesap özetlerini tek pencerede izleyebilmelerini sağlayacak olan modülü ekler.

Bu modül ile işletme sahibi veya yetki vereceği personel, tüm şubelerin hesap özetlerini otomatik olarak güncellenen pencerede izleyebilir. Tüm şubelerin günlük alışverişlerinin toplamını kontrol edebilir.