Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size

CetaSoft Kuyumcu Programı - Standart PaketNasıl Satın Alabilirsiniz ?


24.000 TL + %20 KDV program bedelini aşağıda yer alan ödeme araçlarından birini kullanarak CetaSoft Yazılım hesaplarına aktarın

* Ödeyeceğiniz ücret kurulum cdsi, kullanım, kitapçığı ve lisans belgesini içeren paket fiyatıdır.
* Yukarıda yer alan fiyat sadece 1 bilgisayar için geçerlidir. Diğer bilgisayarlarınızda kullanım için fiyatın %50 si uygulanacaktır.

* Program ile entegre olarak çalışacak olan "Barkod Modülü", "Resmi muhasebe modülü", "Toptan satış modülü", "Müşteri parapuan modülü", "Pos ve vezne stok takip modülü", "Patron şube izleme modülü", "E-Fatura" adlı ek modüller ayrıca satın alınarak kullanılabilecek olan modüllerdir. Yukarıdaki fiyata dahil değildir.

Banka Havalesi İle Ödeme
BankaŞube ve KoduHesap NoIBAN
İZMİR/SELÇUK - 34670458666TR09 0006 4000 0013 4670 4586 66
* Banka Havale ve EFT masrafı talep edebilir.
* Satın aldığınız ürünün kurulum CD sini ve kullanım klavuzunu içeren paket Hepsiburada veya E-reyon tarafından adresinize ulaştırılacaktır.
Kredi Kartı ile Ödeme (Mail Order)
Mail Order sistemi ile ödemenizi yapmak istemeniz durumunda kredi kartı ile ödeme formunu doldurup firmamıza fakslamanız gerekir. Sağ taraftaki seçeneklerden birini tıklayıp ödeme formunu indirebilirsiniz.

Taksit uygulaması İş Bankası Maximum kartlar içi uygulanır. Taksit sayısına göre farklılık gösteren komisyon eklenebilir.


MailOrderFormu.doc

MailOrderFormu.pdf
* Satın aldığınız ürünün kurulum CD sini ve kullanım klavuzunu içeren paket CetaSoft Yazılım tarafından adresinize ulaştırılacaktır.
Kapıda Ödeme
Program bedelini, paketinizi ve faturanızı kapınızda teslim edecek olan Yurtiçi Kargo görevlisine ödeyebilirsiniz. Bu ödeme seçeneği ile CetaSoft Yazılım a bir ön ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır.Lütfen siparişinizi verirken kapıda ödeme yapmak istediğinizi CetaSoft yetkilisine bildirin.