Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size

CetaSoft Kuyumcu Programı


Barkod ModülüBARKOD SİSTEMİ MODÜLÜ NEDİR ???

  • CetaSoft Kuyumcu Programı standart paketi kullanıyor ve mallarınızı barkod etiketi ile etiketleyerek işlem yapmak istiyorsanız,
  • Etiketlediğiniz mallarınızın özelliklerini ve fiyatını dilediğiniz zaman kolayca görmek istiyorsanız,
  • Etiketlediğiniz mallarınızın stok kontrolünü barkod okuyucunuzu kullanarak kolayca gerçekleştirmek istiyorsanız,
  • Stoklarınızda uzun süredir olan ve satılmamış olan malları belirlemek istiyorsanız,
  • Garanti sertifikası hazırlamak ve bu sertifikaya dilediğiniz logoyu, resmi ve stok kodu özelliklerini eklemek istiyorsanız,
  • Mallarınızı kataloglamak ve bu katalogları dilediğiniz gibi biçimlendirmek istiyorsanız...

CetaSoft Barkod Sistemi Paketi'ni satın almanız gerekir. CetaSoft Barkod Sistemi Paketi, CetaSoft Kuyumcu Programı kurulumu ile birlikte bilgisayarınıza zaten yüklenir ancak deneme sürümü olarak çalıştırılabilir. Program paketinin lisansını satın aldığınızda size verilecek olan lisans numarasını girerek bu paketin tüm özelliklerini sınırsız olarak kullanabilirsiniz.6.000 TL + %20 KDV program bedelini aşağıda yer alan ödeme araçlarından birini kullanarak CetaSoft Yazılım hesaplarına aktarın.
(Bu modül CetaSoft Kuyumcu Programı'nın Standart Paketi ile entegre olarak çalışacak bir alt modüldür. Sadece bu modülün satın alınması CetaSoft Kuyumcu Programı'nın tamamının lisanslı olarak kullanılacağı anlamına gelmez.)

* Yukarıda yer alan fiyat sadece 1 bilgisayar için geçerlidir. Birden fazla lisans talebiniz için lütfen aşağıda yer alan tabloyu inceleyiniz.

Banka Havalesi İle Ödeme
BankaŞube ve KoduHesap NoIBAN
İZMİR/SELÇUK - 34670458666TR09 0006 4000 0013 4670 4586 66
* Banka Havale ve EFT masrafı talep edebilir.
* Satın aldığınız ürünün kurulum CD sini ve kullanım klavuzunu içeren paket Hepsiburada veya E-reyon tarafından adresinize ulaştırılacaktır.
Kredi Kartı ile Ödeme (Mail Order)
Mail Order sistemi ile ödemenizi yapmak istemeniz durumunda kredi kartı ile ödeme formunu doldurup firmamıza fakslamanız gerekir. Sağ taraftaki seçeneklerden birini tıklayıp ödeme formunu indirebilirsiniz.
MailOrderFormu.doc

MailOrderFormu.pdf
* Satın aldığınız ürünün kurulum CD sini ve kullanım klavuzunu içeren paket CetaSoft Yazılım tarafından adresinize ulaştırılacaktır.
Kapıda Ödeme
Program bedelini, paketinizi ve faturanızı kapınızda teslim edecek olan Yurtiçi Kargo görevlisine ödeyebilirsiniz. Bu ödeme seçeneği ile CetaSoft Yazılım a bir ön ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır.Lütfen siparişinizi verirken kapıda ödeme yapmak istediğinizi CetaSoft yetkilisine bildirin.