Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size

CetaSoft Ajanda
Neler Yapabilirsiniz ?


 • ADRES TELEFON VE KİŞİSEL BİLGİLER : Adres, telefon,faks, mobil telefon numaralarını, web adreslerini, e-mail adreslerini, Icq numarası, meslek, kan grubu, müşteri numarası, irtibat tarihi, doğum, evlenme ve sizin tanımlayacağınız 6 yıldönümü, yine sizin tanımlayacağınız 6 farklı başlık altında notlarınızı kaydedebilir, kaydettiğiniz her kişi veya firma için 64 Kb a kadar not girebilir, kayıtlara resim ekleyebilirsiniz. Kaydedilen her telefon numarasını otomatik olarak arayabilir, her web sitesini açabilir, her e-mail adresine tek veya toplu e-mail gönderebilirsiniz... Sadece tek tıklama ile. Kayıtlarınızı dilerseniz 5 ayrı kategoriye ayırarak sınıflandırabilirsiniz. Adres Etiketi Hazırlama Sihirbazı ve Zarf Hazırlama sihirbazları ile son derece kolay bir şekilde ve kendi tanımlayacağınız biçimlerde adres etiketi ve zarf hazırlayabilirsiniz.
 • HATIRLATILACAK İŞLER : Eğer unutkansanız CetaSoft-Ajanda tam size göre... Size hatırlatılmasını istediğiniz işi, hangi gün ve hangi saatte hatırlatılmasını istediğinizi girin, gerisini UNUTUN... CetaSoft-Ajanda, hatırlamak istediğiniz tüm işlerinizi tam zamanında size hem görsel hem işitsel uyarı sistemi ile hatırlatacaktır. Ayrıca periyodik olarak gün, hafta, ay ve yıl bazında yaptığınız işlerinizi de tek bir seferde kayıt altına alabilir, hatırlatılacak işlerinizi kategorilere ayırabilirsiniz. Hafta sonuna denk gelen işlerinizi CetaSoft Ajanda Hem haftanın son günü, hem haftanın ilk iş günü size hatırlatacak. Dilerseniz periyodik hatırlatma sistemi ile işlerinizin hergün veya her saat saat hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.
 • KİŞİSEL HESAPLAR... GELİR GİDER, TAKSİTLER, CARİ, ÇEK SENET, BANKALAR, KREDİ KARTLARI : Bir muhasebe programına ihtiyaç duymaksızın, giderlerinizi, gelirlerinizi, cari hesaplarınızı, çek senet hesaplarınızı, banka ve kredi kartı hesaplarınızı, taksitle aldığınız mallarınızı takip edebilir, bu kayıtlarınız doğrultusunda değişik kriterlerde ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.
 • DÖVİZ VE MAL ALIŞVERİŞİ,STOK TAKİBİ : Alıp sattığınız dövizlerinizi, eğer ticaret ile uğraşıyor ve mal alıp satıyorsanız kendi tanımlayacağınız stok kodları ile alışverişlerinizi, alışveriş kar veya zararlarınızı ve stoklarınızı takip edebilirsiniz. İsterseniz bu özelliği hisse senedi alım satımında da kullanabilirsiniz. Sadece döviz ve mal stoklarınızı değil, TL kasanızı da program ile takip edebilirsiniz.
 • KUR TAKİBİ : 8 ayrı döviz kuru (USD,EURO,STRL,JPY,SFR,AD,DK,KD) ile 24 ayar altın, Cumhuriyet altını,Ons, borsa endeksi ve sizin tanımlayacağınız özel bir kuru kaydedebilir, belirleyeceğiniz bir güne ait kurları, kurlardaki değişim yüzdelerini ve pariteleri dilediğiniz zaman görebilir, herhangi bir güne ait kayıtları yazdırabilirsiniz. Dilerseniz tek tuş ile güncel Merkez Bankası kurlarını ekranınızda görebilir ve kaydedebilir, dilerseniz tek tuş ile CetaSoft sunucusundan kurları indirip kaydedebilirsiniz.
 • OTOMATİK TELEFON ARAMA : Otomatik telefon çevirebilir, en çok kullandığınız 10 telefon numarasının tek tıklama ile aranmasını sağlayabilir, konuşma sürenizi görebilir, son aranan numarayı tekrar arayabilir, son aranan 50 numarayı listeden seçip tekrar arayabilir program ile hazır gelen önemli telefon numaralarını tek tıklama ile çevirebilir, konuşma sırasında not alıp kaydedebilir, görüştüğünüz kişinin adres telefon bilgilerini kaydedebilirsiniz.
 • ENTEGRE E-MAIL GÖNDERME SİSTEMİ : Bir başka programa ihtiyaç duymadan adres dosyasına kayıtlı olsun olmasın belirleyeceğiniz kişi veya firmalara tek veya toplu olarak e-mail gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz e-maili dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz; resim, tablo, link ve dosya ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz kadar POP3 posta hesabı oluşturabilir, mesajlara otomatik olarak eklenecek imza belirleyebilirsiniz. Posta sunucunuzun aynı anda göndereceğiniz posta adedine koyacağı sınıra bakılmaksızın dilerseniz 1 dilerseniz binlerce kişiye aynı anda e-mail gönderebilirsiniz. Program göndereceğiniz tüm e-mailleri saklayacaktır.
 • CEP TELEFONLARINA KISA MESAJ GÖNDERME (SMS) Müşterilerinizin, dostlarınızın veya arkadaşlarınızın cep telefonlarına kısa mesaj (SMS) gönderebilirsiniz. İsterseniz bir mesajı binlerce kişiye...
 • TAKVİM, DÜNYA SAATLERİ : Yıl, ay ve yıl görünümlü takvimi kullanarak hem dilediğiniz tarihe hatırlamanız gereken bir işi kaydedebilir, hem seçeceğiniz tarihte yapmanız gereken işleri görebilirsiniz. Dünya saatleri programı ile dünyanın herhangi bir şehrindeki saati (ve tarihi) görebilirsiniz.
 • GİZLİ BİLGİLER : Kredi kartı şifresi, bankamatik kartı şifresi, işyeri alarm şifresi, e posta şifresi, ICQ kullanıcı şifresi, Superonline World Club kullanıcı şifresi, FTP erişim şifresi, bond çantanızın şifresi... O kadar çok şifreniz veya gizli bilginiz var ki... Gizli bilgiler dosyasını kullanarak tüm bu gizli bilgilerinizi kaydedebilir ve sadece bu dosyayı açmak için gireceğiniz şifreyi aklınızda tutabilirsiniz.
 • İNTERNET ADRES BANKASI : Sık kullandığınız internet adreslerinizi kategorilere ayırarak sınıflandırabilir, sadece tanımladığınız adres butonuna tıklayarak programın yerleşik web tarayıcısı üzerinde web sayfalarını açabilirsiniz.
 • KELİME İŞLEM VE ADRES MEKTUP BİRLEŞTİRME (MAIL MERGE): Kelime işlem programı ile profesyonel belgeler ve mektuplar hazırlayabilir, adres mektup birleştirme özelliği ile GoldSOft Ajanda adres veritabanını baz alarak dilediğiniz kişi veya firmalara şablon belgeden çoğaltacağınız mektuıplar hazırlayabilirsiniz
 • HESAP MAKİNESİ : Özel dizayn edilmiş şeritli hesap makinesi ile matematik hesaplarınızı yapabilir ve işlemin ayrıntılarını şerit üzerinde izleyebilir, bir butona basarak USD,EURO,STRL,SFR ve 24 AYAR ALTIN kurları ile otomatik hesaplama yapabilir, kdv hesapları yapabilirsiniz..
 • FAİZ HESAP MAKİNESİ : Faiz hesap makinesi ile faiz hesaplamaları yapabilirsiniz.
 • MP3 ÇALAR ve DİĞER EĞLENCE MODÜLLERİ : Çalışmayı eğlenceye dönüştürmeyi sağlayacak programlar da GoldSoft Ajanda ile birlikte geliyor. Mp3 çalar ile şarkı dinleyebilir, 5 ayrı oyun programı ile boş zamanlarınızı değerlendirebilir, Loto programı ile şansınızı deneyebilirsiniz.
 • KİŞİSELLEŞTİRME : Programı şifre korumalı yapabilir, yetkilendirme özelliği ile kaydetme veya düzeltme işlemleri ile belirleyeceğiniz dosya veya analizleri sizin haricinizdeki kişilerin görüp kullanmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca Ayarlar dosyasını kullanarak programın pek çok özelliğini kendi kullanımınıza en uygun hale getirebilirsiniz.
 • EXCELDEN ADRES KAYITLARI ALMA VE DOSYA PAYLAŞIMI : Dilediğiniz kadar yeni ajanda dosyası oluşturabilir, bunları diğer ajanda kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz. Excel ile oluşturulmuş adres veritabanlarını CetaSoft Ajanda'ya kolayca aktarabilirsiniz.
 • AYRINTILI RAPORLAMA... Programın her dosyası ile ilgili olarak çok ayrıntılı raporlar alabilir, bu raporları yazdırabilirsiniz.
 • YEDEKLEME : CetaSoft Yedekleme Programı ile bilgilerinizi yedekleyebilir, dilerseniz bilgilerinizin otomatik yedeklenmesini sağlayabilirsiniz.
 • VE...İngilizce bilmenize gerek yok!!! TAMAMEN TÜRKÇE...

Kırtasiyeden alacağım bir cilt ajanda ile bunları yapamam diyorsanız CetaSoft Ajanda'yı hemen deneyin...PROGRAMIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ...
Program Windows tabanlıdır ve Windows XP veya üstü 32 veya 64 bit işletim sistemlerinde çalışır. Kullanıcı arabirimi, klavye veya mouse'u minimum kullanımla maksimum sonucu elde edebilecek ve Windows'un tüm grafik arabirim, mouse ve multitasking özelliklerini kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Pek çok işlem sadece Enter a basmak kadar kolaydır. Program dosyaları entegre çalıştığından etkileyen işlemler etkilenen dosyalarda anında güncellenir.