Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size

CetaSoft Leather Center
Neler Yapabilirsiniz ?


CetaSoft Leather Center Programı, işletmenizin hesaplarını takip edebileceğiniz pek çok özelliği içermektedir. Aşağıda programın genel özellikleri yer almaktadır... Dilerseniz programın kullanıcı arabirimini inceleyebilir, dilerseniz ücretsiz deneme sürümünü hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz...


 • Sınırsız stok kodu, personel, acente tanımlama.
 • Stok kodu çoğaltma sistemi ile mallarınızı topluca ve kolayca stoklara aktarma ve barkodlama imkanı. Gerek programı kullanmaya başlarken stoklarınızda olan gerekse yeni satın alacağınız mallarınızı stok kodu çoğaltma sistemini kullanarak kolayca stoklarınıza aktarabilirsiniz. Stok kodu çoğaltma sistemi, bir modele ait tüm bedenleri tanımlayabileceğiniz yapıdadır. Çoğaltma işlemi sonunda dilerseniz malların tümünün barkodlarının otomatik olarak hazırlanmasını da sağlayabilirsiniz.
 • Stoklarınızı 5 kategoriye ayırabilme ve ayrıntılı raporlama özelliği. Kategorileştirme özelliği ile mallarınızı sizin belirleyeceğiniz kriterlere göre kategorilere ayrıbilir ve kategorileri baz alarak alıi satış ve stok raporlarınızı kolayca alabilirsiniz.
 • Tanımlayacağınız personele tutardan veya kardan prim ayırma, özel prim limiti belirleme imkanı. İşletmenizde çalışan personeli tanımlayabilir, personele satış sırasında tutardan veya kardan prim ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Program, satış işlemi sırasında seçeceğiniz personele primini otomatik olarak ayıracaktır.
 • Tanımlayacağınız acentelere tutardan veya kardan komisyon ayırma, özel komisyon limiti belirleme imkanı. İşletmenize müşteri getiren acentelerinizi tanımlayabilir, satış sırasında tutardan veya kardan prim ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Program, satış işlemi sırasında seçeceğiniz acenteye komisyonunu otomatik olarak ayıracaktır. Satış sırasında aynı zamanda rehber, kaptan ve lider komisyonlarının da ayrılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Personel ve acente hakedişlerini kolayca izleyebilme imkanı. Satış sırasında otomatik olarak ayrılacak olan personel primi ve acente komisyonlarını kolayca izleyebilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilir, hesapları raporlayabilirsiniz.
 • Satış föyü sistemi ile tüm alış ve tahsilat işlemlerini tek pencerede izleyebilme imkanı. Müşterilerinize satışlarınızı ve tahsilatlarınızı satış föyü pencereleri ile izleyebilirsiniz. Aynı anda işyerinizde alışveriş yapan farklı gruplara ait müşterilerinizin hesaplarınız birbirinden bağımsız olarak açacağınız satış föyleri yardımı ile izleyebilirsiniz.
 • Acente hakedişlerini anında raporlayabilme ve fakslayabilme imkanı. Satış sırasında otomatik olarak ayrılan acente komisyon toplamlarını görebilir, tek butona basarak seçeceğiniz bir kur ile (TL, USD, EURO, İngiliz Sterlini) raporlayabilir, raporu acenteye fakslayabilirsiniz.
 • Toptancılarla gerçekleşen işlemlerinizi ve bakiyelerinizi takip edebilme imkanı. Toptancılarınızdan satın alacağınız mallar dilerseniz stok kodu çoğaltma sistemi ile toptancı hesaplarınıza otomatik olarak aktarılır. Dilediğiniz zaman toptancı bakiyelerinizi görebilir, ödemelerinizi veya iadelerinizi yapabilirsiniz. Toptancılarınıza çek veya senet ile gerçekleştirdiğiniz ödemelerinizi takip edebilirsiniz.
 • Dilediğiniz tipte barkod etiketi hazırlayabilme ve barkod etiketli stok kontrolü. mallarınızın üzerine takabileceğiniz barkodları dilediğiz gibi dizayn edebilirsiniz. Mallarınızı satarken veya stok kontrolü amacı ile barkod okuyucunuzu kullanabilirsiniz.
 • Garanti sertifikası ve mal kataloğu hazırlayabilme. Müşterilerinize verebileceğiniz garanti sertifikalarınızı veya mal kataloglarınızı dizaynını sizin hazırlayacağınız şablonları kullanarak hazırlayabilirsiniz.
 • Stok ve envanter takibi, herhangi bir tarihteki stokları ve envanteri görebilme imkanı. Program stoklarınızı otomatik olarak takip eder. Envanter hesaplarınızı yapar ve özsermayenizi gösterir. Envanter kaydetme özelliğini kullanarak geçmiş tarihli bir envanterinizi dilediğiniz zaman görebilirsiniz. Seçeceğiniz bir tarihteki stoklarınızı da.
 • Döviz kurları takibi. otomatik kur güncelleme sistemi. Program içerisinde gerçekleştireceğiniz tüm hesaplar otomatik olarak 4 ana kur (TL, USD, EURO, İngiliz Sterlini) karşılıkları ile kaydedilir ve dilediğiniz bir kur ile rapor alabilmenizi sağlar. Kurlar modülü ile dilerseniz döviz kurlarınızı siz kaydedebilir dilerseniz otomatik kur güncelleme sistemini kullanarak CetaSoft Web sitesinde yer alan kurları veya Merkez Bankası kurlarını indirip kurlarınızı güncelleyebilirsiniz.
 • Borçlu müşteri ve emanet hesapları takibi. Satışlardan kalan alacaklarınızı satış sırasında belirleyerek kaydedebilir alacaklarınızın tahsilatını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Satış amaçlı olmayan nakit emanet işlemlerinizi kolaylıkla hesaplarınıza aktarabilir, ödeme veya tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Gider, ekstra gelir, banka ve kredi kartı hesapları takibi. İşletmenize ait veya kişisel tüm giderlerinizi, ticari işlemlerinizden kaynaklanmayan ekstra gelirlerinizi, banka mevduat hesaplarınızı ve kredi kartı hesaplarınızı kolayca izleyebilirsiniz.


PROGRAMIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ...
Program Windows tabanlıdır ve Windows XP veya üstü 32 veya 64 bit işletim sistemlerinde çalışır. Kullanıcı arabirimi, klavye veya mouse'u minimum kullanımla maksimum sonucu elde edebilecek ve Windows'un tüm grafik arabirim, mouse ve multitasking özelliklerini kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Pek çok işlem sadece Enter a basmak kadar kolaydır. Program dosyaları entegre çalıştığından etkileyen işlemler etkilenen dosyalarda anında güncellenir.