Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size


CetaSoft Pet
CetaSoft Pet, pet kliniklerinin hem hekimlik işlerini hem ticari işlerini hem de resmi işlerini aynı platformda takip edebilen profesyonel bir bilgisayar programıdır.

Program hastalık kayıtları, aşılama kayıtları ve aşılama programlarını takip ederken aynı zamanda hasta randevularınızı yönetir. Aşılama zamanlarını SMS ile müşterilerinize bildirir. Programın ticari modülü ile stok, cari, çek senet ödemeleri, kredi kartı, banka hesapları gibi ticari işlerinizi yönetebilmenizi sağlar.

Tarım Bakanlığı'nın hazırladığı son yönetmeliklere göre hastada kullanılan veya perakende satılan her ilaca reçete kesilmesi zorunludur. Program, reçeteleri otomatik olarak hazırlamakta ve odalardan alınan reçete koçanlarına yazdırabilmektedir. Bu reçetelerle uyumlu olarak doldurulması gereken tüm klinik defterleri de otomatik olarak hazırlayabilmektedir.

Program, ilaçların seri numarasını ve son kullanma tarihlerini entegre olarak çalışan Barkod sistemi * sayesinde kolayca takip edebilmektedir. Bu sistem ile barkodu olmayan ilaçlar için de barkod etiketi hazırlayabilirsiniz.

CetaSoft PET Mobil * sürümü ile internetin olduğu her yerden kliniğinizdeki bilgisayara online bağlanarak bilgilerinizi MOBİL olarak kullanabilirsiniz.

Sunucu tabanlı kullanım sistemi * ile birden fazla hekimle çalışan ya da şubesi olan klinikler programı internetin olduğu her yerden online olarak kullanabilirler.

Program, CetaSoft Yazılımın ortağı olan Klinisyen Veteriner Hekim Talat AYDIN tarafından geliştirilmektedir. Ayrıca siz değerli Veteriner Hekimlerin tavsiyeleri ve geri bildirimleri ile program 10 yıldan beri sürekli güncellemekte ve program içerisinde yer alan otomatik güncelleme sistemi ile kullanıcılara ulaştırılmaktadır. CetaSoft Yazılım'ın veteriner sektörü için üretmiş olduğu yazılımları Türkiye genelinde 2.000 civarında veteriner hekim kullanmaktadır.

CetaSoft Pet Programıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.

* Barkod sistemi, Mobil sürümü ve sunucu tabanlı kullanım sistemi ayrıca satın alınabilen ve program ile entegre olarak çalışan modüllerdir.