Cetasoft

Ne kadar uzağı görebiliyorsanız o kadar yakınız size


CetaSoft Pet
Nasıl Satın Alabilirsiniz ?

4.000 TL + %18 KDV program bedelini aşağıda yer alan ödeme araçlarından birini kullanarak CetaSoft Yazılım hesaplarına aktarın

* Ödeyeceğiniz ücret kurulum cdsi, kullanım, kitapçığı ve lisans belgesini içeren paket fiyatıdır.
* Yukarıda yer alan fiyat sadece 1 bilgisayar için geçerlidir. Birden fazla lisans taleğ etmeniz durumunda ek lisanslar için 1/2 program bedeli talep edilir..
* Program ile entegre olarak çalışacak olan "Barkod Sistemi" ayrıca satın alınacak olan "Barkod Modülleri Lisansı" ile aktif olacaktır. Bu lisansın fiyatı 500 TL + Kdv dir.
* Program ile entegre olarak çalışan "Reçete Sistemi" ana program fiyatına dahildir. Programı satın ladığınızda size lsians numarası ayrıca ücretsiz olarak verilecektir.

Banka Havalesi İle Ödeme
Banka Şube ve Kodu Hesap No IBAN
İZMİR/SELÇUK - 3467 0454398 TR09 0006 4000 0013 4670 4543 98
* Banka Havale ve EFT masrafı talep edebilir.
* Satın aldığınız ürünün kurulum CD sini ve kullanım klavuzunu içeren paket Hepsiburada veya E-reyon tarafından adresinize ulaştırılacaktır.
Kredi Kartı ile Ödeme (Mail Order)
Mail Order sistemi ile ödemenizi yapmak istemeniz durumunda kredi kartı ile ödeme formunu doldurup firmamıza fakslamanız gerekir. Sağ taraftaki seçeneklerden birini tıklayıp ödeme formunu indirebilirsiniz.

Taksit uygulaması İş Bankası Maximum kartlar içi uygulanır. Taksit sayısına göre farklılık gösteren komisyon eklenebilir.


MailOrderFormu.doc</>

MailOrderFormu.pdf
* Satın aldığınız ürünün kurulum CD sini ve kullanım klavuzunu içeren paket CetaSoft Yazılım tarafından adresinize ulaştırılacaktır.
Kapıda Ödeme
Program bedelini, paketinizi ve faturanızı kapınızda teslim edecek olan Yurtiçi Kargo görevlisine ödeyebilirsiniz. Bu ödeme seçeneği ile CetaSoft Yazılım a bir ön ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır.Lütfen siparişinizi verirken kapıda ödeme yapmak istediğinizi CetaSoft yetkilisine bildirin.